
Екопакети крафтові з ручками та з візерунком. Вінтаж. 21х27х11см
14,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 3918 од.
- Код: BG-597
+380 (96) 897-47-53
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екопакети крафтові з ручками та з візерунком. Вінтаж. 21х27х11см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
- Крафт-пакети з крученими ручками
- Розмір 21х27х11см
- Колір: Вінтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Ручки | Виті паперові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,46 ₴

